Wizyta Duszpasterska 2019

ks. proboszcz Grzegorz Odrzywołek

  • 27 grudnia 2019r. (pt.) od godz. 10.00 ul. Macierzanki, Piltza – domy prywatne
  • 28 grudnia 2019r. (sob.) od godz. 10.00 ul. Kobierzyńska – domy prywatne 115, 125,125a,147 oraz nr parzyste od 124 do 142a, od 150 – do 175 i ul. Spychalskiego
  • 30 grudnia 2019r. (pon.) od godz. 10.00 ul. Kolista, ul. Tymotkowa (domy pryw. i bloki)
  • 31 grudnia 2019r. (wt.) od godz. 10.00 ul. Torfowa 25, 27 i domy prywatne
    od 17 do 23 nr nieparzyste
  • 2 stycznia 2020r. (czw.) od godz. 16.00 ul. Normandzka
  • 4 stycznia 2020r. (sb.) od godz. 10.00 ul. Łuczyńskiego, ul. Druhny Hanki,
  • 4 stycznia 2020r. (sb.) od godz. 15.00 ul. Zagrodzkiego, ul. Ziobrowskiego,
  • 6 stycznia 2020r. ( pon.) od godz. 16.00 ul. Torfowa 10, 11b,12,
  • 7 stycznia 2020r. ( wt.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 50a
  • 8 stycznia 2020r. (śr.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 45
  • 9 stycznia 2020r. (czw.) od godz. Obozowa 59
  • 10 stycznia 2020r. ( pt.) od godz. 16.00 ul. Lubostroń 3
  • 11 stycznia 2020 r. (sob.) od godz. 10.00 ul. Czerwone Maki 45a, od godz. 15.00 ul. Czerwone Maki 45b
  • 12 stycznia 2020r. ( ndz.) od godz. 16.00 ul. Kułakowskiego
  • 14 stycznia 2020r. (wt.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 42a, b
  • 15 stycznia 2020r. (śr.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 55
  • 16 stycznia 2020r. (czw.) od godz. 16.00 ul. Torfowa 13, 15
  • 17 stycznia 2020r. (pn.) od godz. 16.00 ul. ul.Krępy, ul. Solwaya
  • 18 stycznia 2020r. ( sob.) od godz. 10.00 ul. Karabuły, Szczerbinskiego , Starca
  • 19 stycznia 2020r. ( ndz.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 44, 44a
  • 20 stycznia 2020r. (pon.) od godz. 16.00 ul. Obozowa – domy prywatne, 20a
  • 30 stycznia 2020r. (czw.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 118
  • 1 luty 2020r. (sob.) od godz. 10.00 ul. ul. Obozowa 116
  • 2 lutego 2020r. (ndz.) od godz. 16.00 ul. Cesarza
  • 3 lutego 2020r. (pon.) od godz. 17:00 ul. Zalesie 27 a, b, c
  • 4 lutego 2020r. (wt.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 38b, c
  • 5 lutego 2020r. (śr.) od godz. 16.00, ul. Obozowa 120
  • 8 lutego 2020r. ( sob.) od godz. 10.00 ul. Czerwone Maki 49
  • 9 lutego 2020r. ( ndz.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 18-18c, 19
  • 10 lutego 2020r (pon.) od godz 16:00 ul Czerwone Maki 49b i 49c
  • 11 lutego 2020r. (wt.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 22,22a
  • 12 lutego 2020 ( śr. ) od 16.00 ul. obozowa 24, 24a, b, c

ks. Piotr Waligóra

  • 27 grudnia 2019r. (pt) od 10.00 ul. Jana Kantego Przyzby 1, 3
  • 28 grudnia 2019r. (sob) od 10.00 ul. Jana Kantego Przyzby 5, 9
  • 29 grudnia 2019r. (ndz) od 15:00 ul.Magnolii 6, 8, 10
  • 30 grudnia (pn.) od 10.00 ul. Jana Kantego Przyzby 7, 11
  • 31 grudnia 2019r. (wt) od 10.00 ul. Zamiejska (domy prywatne)
  • 2 stycznia 2020r. (czw) od 16.00 ul. Bobrzyńskiego 43
  • 4 stycznia 2020r. (sob) od 10.00 ul. Kwiecista, Krumłowskiego
  • 6 stycznia 2020r. (pon) od 15.00  ul. Skośna 43a, Obozowa bloki 4a,b
    oraz domy prywatne bez 20a (wjazd od ul. Skośnej)
  • 7 stycznia 2020r. (wt) od 16.00 Kwiecista 8r-a (od bloków)
  • 8 stycznia 2020r. (śr) od. 16.00 ul. Konopczyńskiego 5
  • 9 stycznia 2020r. (czw) od 16.00  ul. Konopczyńskiego 14, 16
  • 10 stycznia 2020r. (pt) od 16.00 ul. Czerwone Maki 55
  • 11 stycznia 2020r. (sob) od 10.00 ul. Czerwone Maki 59
  • 11 stycznia 2020r. (sob) od 15.00 ul. Czerwone Maki 61
  • 12 stycznia 2020r. (ndz) od 15.00 ul. Burgundzka wraz z blokami
  • 13 stycznia 2020r. (pon) od 18.00 ul. Konopczyńskiego 17
  • 14 stycznia 2020r. (wt) od 16.00 ul. Czerwone Maki 57
  • 15 stycznia 2020r. (śr) od 16.00 ul. Obozowa 30, 30a
  • 16 stycznia 2020r. (czw) od 16.00 ul. Bobrzyńskiego 39
  • 17 stycznia 2020r. (pt) od 16.00 ul. Bobrzyńskiego 39a
  • 18 stycznia 2020r. (sob) od 10.00 ul. Bobrzyńskiego 41a
  • 18 stycznia 2020r. (sob) od 15.00 ul. Bobrzyńskiego 41b
  • 19 stycznia 2020r. (ndz) od 15.00 ul. Wandejska
  • 20 stycznia 2020r. (pon) od 18.00 ul. Zamiejska 11, 11a
  • 21 stycznia 2020r. (wt) od 16.00 ul. Bobrzyńskiego 39b
  • 22 stycznia 2020r. (śr) od. 16.00 ul. Lubostroń 22, a,b,c,d,e,f
  • 23 stycznia 2020r. (czw.) od godz. 16.00 ul. Obozowa 31, 31a
  • 24 stycznia 2020r. (pt) od 16.00 ul. Lubostroń 22g
  • 25 stycznia 2020r (sob) od 9.00 ul. Bobrzyńskiego 43b
  • 25 stycznia 2020r. (sob) od 11.00 ul. Bobrzyńskiego 43a
  • 25 stycznia 2020r. (sob) od 15.00 ul. Bobrzyńskiego 45
  • 26 stycznia 2020r. (ndz) od 15.00 ul. Piltza 44a
  • 1 lutego 2020r. (sob) od 9.00 ul. Piltza 43
  • 1 lutego 2020r. (sob) od 18:30 ul. Piltza 50
  • 2 lutego 2020r. (ndz.) od 14.00 ul. Piltza 35

Ks. Jarosław Nowak

  • 27 grudnia 2019r (pt.) od godz. 9.00 ul. Kobierzyńska 178-225
    28 grudnia 2019r (sob.) od godz. 9.00 ul. Skośna (przerwa 14.00 – 15.00)
  • 29 grudnia 2019r (nd.) od godz. 14.30 ul. Studzianki
  • 30 grudnia 2019r. (pn.) od godz. 9.00 ul. Barycza, Obr. Tobruku od str, os. Europejskiego, Babińskiego nr parzyste od ul. Bunscha
  • 2 stycznia 2020r (czw.) od godz. 16.00 ul. Gwieździsta-domy prywatne+blok12
  • 3 stycznia 2020r (pt.) od godz. 18.30 ul. Bieniarzówny
  • 4 stycznia 2020r (sb.) od godz. 9.00 ul. Kobierzyńska 166a, 168, 168a
  • od godz. 16.00 ul. Kobierzyńska 158, 158a
  • 5 stycznia 2020r (nd.) od godz. 15.00 ul. Koszarówka
  • 7 stycznia 2020r (wt.) od godz. 16.00 ul. Kobierzyńska 120
  • 8 stycznia 2020r (śr.) od godz. 18.45 ul. Lubostroń domy prywatne i blok 12,
    Konopczyńskiego domy prywatne
  • 9 stycznia 2020r (czw.) od godz. 16.00 ul. Lubostroń 37
  • 10 stycznia 2020r (pt.) od godz. 16.00 ul. Czerwone Maki 43
  • 11 stycznia 2020r (sob.) od godz. 9.00 ul. Czerwone Maki 45
  • 11 stycznia 2020r (sob.) od godz. 15.00 ul. Czerwone Maki 53
  • 12 stycznia 2020r (nd.) od godz. 14.00 ul. Lubostroń 7a,b
  • 13 stycznia 2020r (pn.) od godz. 16.00 ul. Lubostroń 19
  • 14 stycznia 2020r (wt.) od godz. 16.00 ul. Lubostroń 23, 25
  • 16 stycznia 2020r (czw.) od godz. 16.00 ul. Lubostroń 33
  • 17 stycznia 2020r (pt.) od godz. 16.00 ul. Konopczyńskiego 7 (od nr 1-107)
  • 18 stycznia 2020r (sob.) od godz. 9.00 ul. Konopczyńskiego 7 (od nr 108-250)
  • 20 stycznia 2020r (pn.) od godz. 16.00 ul. Bobrzyńskiego 41
  • 21 stycznia 2020r. (wt.) od godz. 16.00 ul. Czerwone Maki 49a
  • 22 stycznia 2020r. (śr.) od godz. 18.00 ul. Lubostroń 20a
  • 23 stycznia 2020r (czw.) od godz. 16.00 ul. Bobrzyńskiego 45a
  • 24 stycznia 2020r (pt.) od godz. 16.00 ul. Bobrzyńskiego 45b
  • 9 luty 2020r (nd.) od godz. 15.00 ul. Piltza 32, 34
  • 10 luty 2020r (pn.) od godz. 16.00 ul. Piltza 21

ks. Grzegorz Wąchol

  • 27 grudnia (pt.) od 9.00 Kobierzyńska 218a,b,c,d, Zawiła, Biesiadna
  • 28 grudnia (sob.) od 9.00 ul. Liściasta, Sąsiedzka, Magnoli – domy prywatne,
    Zalesie Górka ul. Obozowa – domy prywatne nr 83-103
  • 29 grudnia (nd) od 15.00 ul. Obozowa 36
  • 30 grudnia (pn.) od 16.30 ul. Obozowa 44b,c
  • 2 stycznia (czw.) od 18.00 ul. Obozowa 50b
  • 3 stycznia (pt.) od 18.30 ul. Konopczyńskiego 3
  • 4 stycznia (sob.) od 9.00 ul. Torfowa 1-4, 5,5a,b,9,11,18,18a,
    oraz domy prywatne
  • 4 stycznia (sb.) od 15.00 ul. Obozowa 40,40a, 41, 41a, 42
  • 5 stycznia (nd.) od 15.00 ul. Obozowa 45a,b,c,d
  • 7 stycznia (wt.) od 16.30 ul. Obozowa 33
  • 8 stycznia (śr.) od 17.00 ul. Obozowa 48,48a,b
  • 9 stycznia (czw.) od 18.00 ul. Obozowa 57,58
  • 10 stycznia (pt.) od 16.00 ul. Obozowa 60, 62a,b,c,d
  • 12 stycznia (nd.) od 15.30 ul. Obozowa 58, 58a,b
  • 13 stycznia (pn.) od 16.30 ul. Obozowa 46,46a,b
  • 14 stycznia (wt.) od 16.30 ul. Obozowa 64, 66, 66a
  • 15 stycznia (śr.) od 17.00 ul. Obozowa 70,74, 76
  • 16 stycznia (czw.) od 18.00 ul. Lubostroń 21
  • 20 stycznia (pn.) od 16.30 ul. Piltza 29
  • 21 stycznia (wt.) od 16.30 ul. Piltza 33
  • 22 stycznia (śr.) od 17.00 ul. Piltza 42
  • 23 stycznia (czw.) od 18.00 ul. Obozowa 45e,f
  • 26 stycznia (nd.) od 15.00 ul. Piltza 44 (nowy blok)
  • 27 stycznia (pn.) od 16.30 ul. Piltza 37,41
  • 28 stycznia (wt.) od 16.30 ul. Piltza 46
  • 29 stycznia (śr.) od 17.00 ul. Piltza 48
  • 30 stycznia (czw.) od 18.00 ul. Zalesie (nowe), Sąsiedzka 2 (nowy blok)