Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018r.
1. W poniedziałek od godz. 10.00 do godz. 18.00 zostanie otwarty kościół i będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Zachęcamy do nawiedzenia w tym dniu naszej świątyni, aby pokłonić się Panu Jezusowi.
2. Spotkanie duszpasterskie w nadchodzącym tygodniu: Grupa Biblijna dla dorosłych – spotkanie w poniedziałek o 19.00 w salce. Uczestników zachęcamy do udziału we Mszy św. o 18.00.
3. W poniedziałek 24 września, po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne uczniów kl. VII, VIII oraz gimnazjalistów kl. III dotyczące przygotowania do przyjecia sakramentu bierzmowania.
4. Próba chóru parafialnego we wtorek o godz. 18.45 w salce parafialnej, serdecznie zapraszamy.
5. W środę o godz. 17.30 różaniec prowadzony przez Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z tyłu kościoła jest umieszczona puszka do której można wrzucać prośby i podziękowania do Matki Bożej .
6. W środę o godz. 20.00 spotkanie Grupy WIARY + GODNI – dla studentów i dorosłych, serdecznie zapraszamy.
7. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zbiórka ministrantów i lektorów. Spotkanie kandydatów na ministrantów w poniedziałek o godz. 18.30 w kościele.
8. W piątek Wpólnota Oazowa z naszej parafii wyjeżdza na weekendowy wyjazd. Z tego powodu nie będzie spotkania formacyjnego.
9. Dzieci chcące chwalić Pana Boga śpiewem zapraszamy na spotkanie scholki Aniołki Królowej w sobotę o godz. 9.00.
10. Wprzyszłą niedzielę zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 16.00 dla dzieci i rodziców z klas III szkoły podstawowej, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Dzieci przynoszą białe różańce, które zostaną poświęcone. Po Mszy św. spotkanie informacyjne w kościele.
11. Za tydzień będzie dostępny nowy numer naszego parafialnego pisma „Królowa”.
12. Wtym tygodniu obchodzimy:
– Dzisiaj wspomnienie św. Ojca Pio, prezbitera i spowiednika
– W czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
– W piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika
– W sobotę święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała