Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI Niedziela Zwykła 23.07.2017r.

 1. Przeżywamy kolejny tydzień wakacji. Pamiętajmy w tym czasie o uczestnictwie we Mszy Św. Niedzielnej prosząc o dobry i bezpieczny czas podróży i wypoczynku oraz powrotów. Przez cały okres wakacji w naszym kościele nie ma Mszy Św. o godz. 14.00.

 1. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus w środę o godz. 17.30, a po Mszy św. na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. W zakrystii można składać intencję na Msze nowennową, z tyłu kościoła jest puszka do której można wrzucać prośby i podziękowania na nowennę.

 1. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w czwartki od godz. 16.00 do 17.00, oraz w piątki od 19.00 do 20.00.

 1. 25 lipca czcimy świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Z racji wspomnienia tego świętego, błogosławimy pojazdy mechaniczne i modlimy się o roztropne ich wykorzystywanie. Z tej okazji w dzisiejszą Niedziele po każdej Mszy świętej na parkingu odbędzie się błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na środki transportu dla misjonarz.

 2. W tym tygodniu wspominamy;

  -w poniedziałek Św. Kingi dziewicy

  – we wtorek Św. Jakuba apostoła i Św. Krzysztofa

  -w środę Św. Joachima i Anny rodziców NMP

  -w sobotę Św. Marty