OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12 Niedziela Zwykła – 20.06.2021r.

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30, a w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00.
 2. Zachęcamy do modlitwy w naszej świątyni przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w poniedziałek od godz. 10.00 do 18.00.
 3. W poniedziałek w Ambulansie Diagnostycznym na parkingu prz kościele od 12.00 do 12.45 można zrobić badania; osteoporozy, płuc i oskrzeli i zakwaszenia organizmu. Bliższe informacjie są na plakatach i na ulotkach jaki są przy wejściu do kościoła.
 4. W środę o godz. 17.30 różaniec, który poprowadzi Grupa Biblijna, wieczorna Msza Św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Nowenna. W zakrystii można składać intencję na Mszę Świętą nowennową, z tyłu kościoła jest puszka do której
  można wrzucać intencję na nowennę.
 5. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 6. W Czwartek na Mszy Świętej o godzinie 18:00 odbędzie się zakończenie roku formacyjnego Służby Liturgicznej, Oazy oraz Scholi Aniołki Królowej. Po wspólnej Eucharystii Ks. Bartłomiej zaprasza wszystkie wspólnoty na Agapę w altanie obok nowego domu parafialnego.
 7. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę Św. dziękczynną: o godz. 8.30, natomiast młodzież o godz. 18.00.
 8. Również w piątek o godzinie 18.30 w salce parafialnej od strony parkingu będą dyżurować prawnicy z Kancelarii Adwokackiej i będą udzielać bezpłatnie porad dla osób, które posiadają kredyty we frankach. Serdecznie zapraszamy.
 9. Od pierwszej niedzieli lipca, czyli od 4 lipca przez cały okres wakacyjny w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 14.00.