OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.

  1. Zachęcamy do nawiedzania i modlitwy w naszej świątyni przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w poniedziałki od godz. 10.00 do 18.00.
  2. Dzieci przygotowujące się w naszej parafii do przyjęcia I Komunii św. oraz ich rodziców zapraszamy w dniu dzisiejszym na Mszę św. o godz. 14.00, a następnie na nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych i spotkanie organizacyjne. Prosimy o przyniesienie świec i metryk chrztu dziecka.
  3. Uczniów kl. VIII przygotowujących się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
  4. Rodziców uczniów kl. VIII przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące uroczystości bierzmowania we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec który poprowadzi róża św. Maksymiliana. Wieczorna Msza Św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej nowenna. W zakrystii można składać intencje na Mszę św. nowennową.
  6. Zachęcamy do utworzenia w naszej parafii kolejnej róży różańcowej. Chętnych którzy chcieliby podjąć zobowiązanie odmawiania codziennie jednej dziesiątki różańca prosimy o zapisanie się w zakrystii.
  7. Zapraszamy do nabycia kolejnego numeru naszego czasopisma „Królowa”, które dostępne jest u ministrantów w tyle kościoła. Znajdziemy w nim refleksje na temat relacji nauki i wiary, kącik dla rodziców oraz wiele innych ciekawych artykułów. Cena to 5 zł.
  8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach od 11–19 czerwca. Wyjazd obejmuje weekend po uroczystości Bożego Ciała. W programie między innymi: Padwa, Asyż, Rzym, San Giovani Rotondo, Lanciano, Manopello, Monte Cassino. Bliższe informacje u ks. Piotra oraz na stronie internetowe

GRUPY PARAFIALNE
(info. stałe spotkania):

Chór Parafialny
– wtorek godz. 18.45
Wspólnota Młodych WIARY+GODNI
– środa godz. 19.30 (po 1 i 3 niedzieli miesiąca)
Biblijna Grupa dla dorosłych
– czwartek godz. 18.45
Ministranci i lektorzy
– zbiórka czwartek po Mszy o 18.00
Grupa Oazowa dla młodzieży
– piątek godz. 19.00 (oprócz I-piątków)
Schola Aniołki Królowej
– sobota godz. 9.00 (spotkania formacyjne), 9.45 śpiew 
– NIEDZIELA 9.30 próba, 10.00 – udział w Mszy dla dzieci
Kręgi Domowego Kościoła
– spotkania w soboty wg. wewnętrznego grafiku
Parafialny Klub Turystyki Rowerowej 
– spotkania w soboty wg. wewnętrznego grafiku
* bliższe informacje o grupach i terminach spotkań na podstronach poszczególnych grup (boczne menu www. parafii)