OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII Niedziela Zwykła 14.10.2018r.

  1. W ubiegła niedzielę na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii zostało złożone 11 540 zł i 9 Euro.
  2. Zachęcamy do nawiedzania i modlitwy w naszej świątyni przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w poniedziałki od godz. 10.00 do 18.00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek różaniec poprowadzi wspólnota Domowego Koscioła, a w środę Róża św. Siostry Faustyny. Nabożeństwo to, będzie połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na różaniec dzieci z klas III-cich przygotowujących się do I-szej Komunii Świętej.
  4. Dodatkowe nabożeństwo różańcowe dla młodzieży i osób które nie mogą przyjść o wcześniejszej porze, w piątek o godz. 19.00. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania i studentów.
  5. Przez cały rok modlimy się za naszych bliskich zmarłych, których polecamy w rocznych wypominkach. W każdy trzeci piątek miesiąca o godzinie 18.00 odprawiana jest Msza Św. w ich intencji, a ponadto w każdą niedzielę przed Mszami Św. o godz. 8.30 oraz o godz. 12.30 wspominając ich imiona, modlimy się o życie wieczne dla nich. Pamięć o zmarłych, jest znakiem wiary w życie wieczne i prawdziwej miłości do tych, którzy przekroczyli już próg wieczności. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. Wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej.
  6. U ministrantów przed kościołem oraz w zakrystii jest do nabycia nowy numer Królowej. Zachęcamy do czytania naszej parafialnej gazety.
  7. Jutro – w poniedziałek 15 października, obchodzony będzie w Kościele Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu, w naszym kościele modlić się będziemy w sposób sczególny za małżeństwa, które wcześnie utraciły swoje dzieci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie rodziców dzieci, które przeszły już do wieczności. W ich intencji: o godz. 17.30 odmówimy różaniec, a następnie odprawina zostanie msza św., którą połączymy z krótkim nabożeństwem w intencji tych rodzin.