OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022r.

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ z codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę o 17.30.
 2. Informujemy, że kancelaria parafialna od jutra ( przez cały okres wakacji) będzie czynna tylko w czwartki od 16.00 do 17.00 i w piątek od 19.00 do 20.00.
 3. Zapraszamy na kolejną „Mszę świętą dla Singli: o męża i żonę”, która odbędzie się w najbliższy wtorek 28 czerwca o godz. 19.00 w naszym kościele. Mszy świętej będzie przewodniczył i wygłosi konferencję ks. Wojciech Węgrzyniak. Po Mszy świętej spotkanie integracyjno – taneczne w domu parafialnym.
 4. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez Różę św. Maksymiliana w środę o godz. 17.30, a po Mszy Św. na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca.
  W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę o godz. 8.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, a po niej Nabożeństwo różańcowe.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. Adoracja N. Sakramentu. Składka z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby inwestycyjne parafii.
 7. Od przyszłej niedzieli (w lipcu i sierpniu) nie będzie Mszy świętej niedzielnej o godz. 14.00.
 8. Przy wyjściu z kościoła w dalszym ciągu można złożyć do puszki dobrowolną ofiarę dla walczącej Ukrainy. Za każdy dar serca dziękujemy.
 9. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
 • we wtorek św. Ireneusza, biskupa i męczennika
 • w środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła