W sobotę 8 czerwca 2019 serdecznie zapraszamy na VI Parafialny Piknik Rodzinny przy naszym kościele w godz. 15.00 do 21.00 z przerwą od 18.00 do 19.00 na Msze Św.

Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem: Pamiętajmy o ogrodach.

Przewidzieliśmy liczne atrakcje z konkursami, zawodami i gastronomią, zarówno dla dzieci, rodziców jak i dziadków. Bliższe informacje można przeczytać na plakacie i stronie parafii. Wieczorem na scenie wystąpi zespół uwielbieniowy Kecharitomene, który przygotuje nasz na Uroczystośc Zesłania Ducha Świętego. Po koncercie krótka zabawa taneczna.

W czasie imprezy odbędzie się konkurs na najpiękniejszy i najciekawiej przygotowany kapelusz z elementami ogrodów, najbardziej ogrodowe stanowisko piknikowe oraz najciekawszy występ na scenie. Podobnie jak w zeszłym roku rozegramy rodziną zabawę z karnetami po której ok. 17.30 rozlosujemy cenne nagrody. Spotkajmy się razem by stworzyć dobrą wspólnotę, by się zintegrować i lepiej poznać. Przeżyjmy to spotkanie jako święto naszych parafialnych rodzin w kontekście minionego Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

W ramach trwających przygotowań do środy:

– prowadzimy zbiórkę fantów i słodyczy na loterię

– zbiórkę funduszy do zasponsorowania planowanych atrakcji piknikowych

– zgłoszenia chętnych do zaprezentowania polskich wersji piosenek z filmów Disneya

– zgłoszenia do wolontariatu grupy organizacyjnej.

Bliższych informacji w sprawach Pikniku udziela i w imieniu komitetu zaprasza ks. Jarosław Nowak.