Moim sąsiadem jest Anioł

W sobotę 19.03. w naszym kościele odbył się wieczorek poetycki pod tytułem „Moim sąsiadem jest anioł”. Dzieci ze Szkoły Pokoju – naszej parafialnej świetlicy, pod kierunkiem swoich opiekunów przygotowały wydarzenie, które uwrażliwiło zgromadzonych

parafian na naszych niewidzialnych opiekunów – aniołów. Młodzi wykonawcy z przejęciem recytowali teksty poetyckie. Z aureolami na głowach i skrzydłami na plecach wyglądali jak anioły i swoją obecnością rozświetlali naszą parafialną świątynię.

To już kolejny – drugi wieczór poetycki w wykonaniu dzieci ze Szkoły Pokoju. Przy tej okazji raz jeszcze zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby uczestniczyć w zajęciach świetlicy w każdy czwartek od 16.00 do 18.00. Serdecznie dziękujemy wszystkim opiekunom, którzy poświęcają swój czas najmłodszym, zarówno w przygotowaniu tego poetyckiego spotkania, jak i prowadzenia cotygodniowych zajęć.